Inkubator Kwalifikacji

Data: 22-01-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Projekt realizowany jest w ramach w ramach Poddziałania 6.1.1 "Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem głównym Projektu jest
podniesienie zdolności do zatrudnienia 40. niepełnosprawnych bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo osób (25 kobiet i 15. mężczyzn), zamieszkujących na terenie powiatu pilskiego (gmina Piła, Białośliwie, Kaczory, Łobżenica, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Ujście, Wyrzysk, Wysoka) do 31 października 2014 r.

Kto może uczestniczyć?
Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych (posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności klub równoważne), pozostających bez zatrudnienia (w tym również bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pile).