Weź udział w Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej

Data: 10-02-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Weź udział w Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej

W Światowy Dzień Konsumenta tj. 15 marca 2016r., o godz. 11.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pile odbędzie się powiatowy etap Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej odbędzie się po raz dwunasty, a w powiecie pilskim po raz ósmy. W finale etapu powiatowego, na podstawie wyników testów pisemnych, wyłonieni zostaną laureaci, którzy otrzymają cenne nagrody rzeczowe, ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pile, i będą reprezentować nasz powiat podczas finału wojewódzkiego, który odbędzie się 13 kwietnia 2016r. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu.

Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Pile przy al. Niepodległości 33/35, pokój 115, tel. 67 210 93 95 w godz. 7.30-15.30. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem: rzecznik.konsumentow@powiat.pila.pl do dnia 11 marca 2016 r.