Biuro rzecznika konsumentów bÄ™dzie czynne codziennie

Data: 15-01-2016    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Biuro rzecznika konsumentów bÄ™dzie czynne codziennie

ZarzÄ…dzeniem starosty pilskiego Franciszka Tamasa biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Pile od 18 stycznia 2016r. bÄ™dzie czynne codziennie. Zmiana ma uÅ‚atwić dostÄ™p mieszkaÅ„ców do porad rzecznika.

Do tej pory biuro rzecznika konsumentów w Pile czynne byÅ‚o trzy razy w tygodniu. WychodzÄ…c na przeciw oczekiwaniom mieszkaÅ„ców, starosta wydaÅ‚ zarzÄ…dzenie, na mocy którego z porad Powiatowego Rzecznika Konsumentów od 18 stycznia br. bÄ™dzie można korzystać codziennie od poniedziaÅ‚ku do piÄ…tku w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Pile tj. od 7.30 do 15.30.

Przypominamy, iż Powiatowy Rzecznik Konsumentów przyjmuje w budynku Starostwa Powiatowego w Pile przy al. NiepodlegÅ‚oÅ›ci 33/35, pokój 115,  tel. 67 210 93 95, e-mail: rzecznik.konsumentow@powiat.pila.pl.

Agnieszka Matusiak

Zapisz siÄ™ na newsletter