Czekamy na zgłoszenia kandydatów

Data: 19-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Czekamy na zgłoszenia kandydatów Trwa nabór wniosków o przyznanie nagrody Starosty Pilskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Dokumenty można składać w do 31 grudnia 2023 r.

Kandydatów do nagród mogą zgłaszać członkowie Zarządu Powiatu w Pile, dyrektorzy instytucji kultury z terenu powiatu pilskiego, organy administracji rządowej lub jednostek samorządu terytorialnego, związki i stowarzyszenia, władze uczelni, osoby fizyczne lub prawne, a także inne podmioty niewymienione wcześniej.

- Zachęcam do składania wniosków. To coroczne nagrody, które mam przyjemność wręczać ludziom sztuki, literatury, animatorom kultury w gminach powiatu pilskiego,  którzy często są nieznani w szerszym gronie, a robią tak wiele dla swoich społeczności - mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Nagrody mają charakter finansowy i mogą być przyznane osobom fizycznym lub prawnym oraz innym podmiotom na podstawie oceny ich działalności lub osiągnięć. Rozpatrywane będą tylko wnioski, które wpłyną w terminie i spełnią wymagania formalne. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 67 210 94 80.

Link do wniosków znajduje się TUTAJ