Zachęcamy do zgłaszania kandydatów do nagród Starosty

Data: 11-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów do nagród Starosty Do 31 grudnia 2023 r. można składać wnioski o przyznanie nagród Starosty Pilskiego w sporcie. Zachęcamy kluby i stowarzyszenia z terenu gmin Powiatu Pilskiego do zgłaszania kandydatów.

- Jak co roku zawodnicy reprezentujący kluby i stowarzyszenia z terenu gmin Powiatu Pilskiego osiągali znakomite wyniki sportowe, zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. To wynik ciężkiej pracy, zarówno samych zawodników, jak i trenerów oraz działaczy sportowych. Zasługują oni na gratulacje i podziękowania - mówi  Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Wnioski, które można pobrać TUTAJ, należy złożyć w kancelarii Starostwa Powiatowego w Pile, aleja Niepodległości 33/35, pokój nr 15.