Nagrody Starosty Pilskiego w dziedzinie sportu

Trwa nabór wniosków o przyznanie nagród Starosty Pilskiego w dziedzinie sportu. Stosowne wnioski można składać do 31 grudnia 2018 roku.

Prawo zgłaszania kandydatów do nagród i wyróżnień mają stowarzyszenia i kluby sportowe posiadające swoją siedzibę na terenie Powiatu Pilskiego oraz członkowie Zarządu Powiatu w Pile. Szczegółowe zasady przyznawania i wnioskowania o doroczne nagrody Starosty Pilskiego określa
- uchwała nr XIII.93.2015 Rady Powiatu w Pile z dnia 29 października 2015 r. w sprawie ustalenia „Regulaminu przyznawania nagród i wyróżnień Starosty Pilskiego za wybitne osiągnięcia sportowe” zmieniona uchwałą Rady Powiatu z dnia z dnia 31 sierpnia 2017 r.

Rozpatrywane będą tylko wnioski, które wpłyną w terminie i spełnią wymagania formalne.

Więcej informacji pod numerem telefonu 67 210 93 99 lub adresem e-mail sport@powiat.pila.pl.

Poniżej wniosek do pobrania

PLIKI DO POBRANIA