Kolejne podmioty dołączają do akcji #PomagamyUkrainie

Data: 01-03-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Kolejne podmioty dołączają do akcji #PomagamyUkrainie Akcja #PomagamyUkrainie w powiecie pilskim nabiera coraz większego zasięgu.

Przypomnijmy: 28 lutego Starostwo Powiatowe w Pile uruchomiło 15 punktów zbiórki darów dla obywateli Ukrainy, które zlokalizowane zostały w szkołach i placówkach prowadzanych przez Powiat Pilski. Wykaz punktów TUTAJ.

- Punkty znajdują się w naszych placówkach zlokalizowanych w Pile, Wyrzysku oraz w Łobżenicy. Punkty te otwarte są od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Dziś nasza akcja wkroczyła także na teren gminy Ujście, dzięki firmie Ardagh Glass Packaging – Ujście (była Huta Szkła). Dziękuję za każdy sygnał chęci pomocy - informuje starosta pilski Eligiusz Komarowski.

- Jako firma społecznie odpowiedzialna, bardzo się cieszmy, że możemy pomóc naszym sąsiadom z Ukrainy. Praca zespołowa to jedna z wartości, którymi kieruje się nasze przedsiębiorstwo. Muszę przyznać, że jestem absolutnie poruszony jednością polskiego społeczeństwa. Wszyscy widzimy, jak wielu ludzi chce pomagać, a razem robimy to naprawdę dobrze. Zachęcam do przyłączenia się do zbiórki. Możesz przyjechać do nas o każdej porze dnia i nocy – mówi Sławomir Grajczyk, dyrektor Ardagh Glass Packaging – Ujście.