10.09 2015

Chcesz stworzyć własną książkę?

O kim lub o czym powinna być książka? Jak według Ciebie powinna ona wyglądać? Napisz własną! Zaprojektuj i wykonaj! Jak, gdzie i jaką książkę czytasz Ty, Twoja koleżanka, kolega, rodzeństwo, rodzice? Uchwyć emocje na fotografii! - rodziny, grupy przyjaciół, znajomych
Ciekawe nagrody, prezentacja nagrodzonych książek. Termin nadsyłania prac 30 października br. Szczegóły - patrz zdjęcia Organizator przewidział ciekawe nagrody. Najlepsze książki oraz zdjęcia zostaną zaprezentowane w Bibliotece.

Termin nadsyłania prac mija 30 listopada (adres: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, 64-920 Piła, ul. Buczka 14 z dopiskiem „Stwórz własną książkę” lub „Tak czytam!”). Szczegółowe informacje można zdobyć pod numerem telefonu 67 351 79 03 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: informacja@biblioteka.pila.pl. Regulaminy konkursów są dostępne na stronie internetowej: www.biblioteka.pila.pl.

Przedsięwzięcie organizuje Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, w ramach działań artystycznych i społecznych „Książka jest O.K!”. Patronat honorowy nad akcją sprawują Franciszek Tamas – starosta pilski oraz Piotr Głowski – prezydent Piły.