30.07 2015

Co zagrają mistrzowie?

13 sierpnia (czwartek), godz. 19:00; Sala Miejska przy ul. Dąbrowskiego 8, bezpłatne zaproszenia w kasie Regionalnego Centrum Kultury w Pile
Koncert inauguracyjny – Celina Kotz (skrzypce), Michał Francuz (fortepian)

13 sierpnia (czwartek), godz. 21:00; Klub Muzyczny Rockopolis, ul. Pocztowa 1, bilety w Rockopolis (cena 20 złotych)
Rockopolis Performance – Laura Cubi (wokal), Adam Wendt (saksofon), Zbigniew Wrombel (kontrabas), Cezary Paciorek (fortepian/akordeon)

14 sierpnia (piątek), godz. 21:00; ul. Śródmiejska, wstęp wolny
Dikanda

15 sierpnia (sobota), godz. 19:00; Sala Miejska przy ul. Dąbrowskiego 8, bilety w kasie Regionalnego Centrum Kultury w Pile (cena 30 złotych)
Koncert specjalny – Bartek Nizioł (skrzypce), Denis Severin (wiolonczela), Tatiana Korsunskaya (fortepian) oraz Phoenix Trio – Sebastian Czaja (skrzypce), Ilona Basiak (wiolonczela), Mischa Kozłowski (fortepian)

16 – 20 sierpnia (niedziela – czwartek), godz. 18:30; Biuro Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile przy ul. Okrzei 11, wstęp wolny
Koncerty studentów Master Class

16 sierpnia (niedziela), godz. 21:00; ogród przy Muzeum Stanisława Staszica, ul. Browarna 18, wstęp wolny
On My Way – The Cello Session Jazz/Blues & Gospel – Christina Jaccard (wokal), Daniel Pezzotti (wiolonczela), Dave Ruosch (fortepiano), Andreas Schmid (perkusja)

17 sierpnia (poniedziałek), godz. 21:00; park na Wyspie, bar Wyspiarz, wstęp wolny
Buczkowski & Troczewski Duo, Michel Petrucciani Projekt – Jarosław Buczkowski (akordeon), Dawid Troczewski (fortepian)

18 sierpnia (wtorek), godz. 21:30; kościół p.w. Świętego Stanisława Kostki, ul. Browarna 13, wstęp wolny
Koncert nocny – Bartek Nizioł, Celina Kotz, Amelia Maszońska, Mateusz Makuch (skrzypce), Vladimir Bukać, Vladimir Paulen (altówka), Daniel Pezzotti, Marianna Sikorska (wiolonczela)

19 sierpnia (środa), godz. 21:30; kościół p.w. Świętej Rodziny, ul. Św. Jana Bosko 1, wstęp wolny
Baroque Project Concerto Grosso – orkiestra festiwalowa pod dyrekcją Denisa Severina

21 sierpnia (piątek), godz. 19:00; Sala Miejska przy ul. Dąbrowskiego 8, bilety w kasie Regionalnego Centrum Kultury w Pile (cena 30 złotych)
Uroczysta gala – Bartek Nizioł, Xiaoming Wang, Aleksander Daszkiewicz, Sebastian Czaja (skrzypce), Vladimir Bukać (altówka), Aleksander Neustroev, Denis Severin, Ilona Basiak (wiolonczela), orkiestra Feel Harmony (Łukasz Borowicz – dyrygent)

Zachęcamy również do odwiedzenia strony www.masterclass-pila.pl.