25.07 2015

Ćwierćwiecze biegania po Pile

W ramach rywalizacji wyłonieni zostaną zwycięzcy kategorii dodatkowych. Przede wszystkim poznamy mistrzów Polski, rozstrzygnięte zostanie również współzawodnictwo w ramach mistrzostw wojska polskiego oraz mistrzostw studentów i nauczycieli akademickich. Poznamy też triumfatorów zmagań o międzynarodowy puchar policji i pogratulujemy najszybszym pracownikom Philips’a, Volkswagena Poznań, a także mieszkańcom powiatu pilskiego i miasta Piła.

Jak informuje Anna Fons z pilskiej Szkoły Policji, mundurowi mogą liczyć na wsparcie placówki: - Przyjmowanie zgłoszeń na zakwaterowanie dla policjantów i pracowników policji (zarówno indywidualnych, jak i drużynowych) odbywa się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie deklaracji i przesłanie jej na adres: halfmarathon@sppila.policja.gov.pl. Informacji w sprawie Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie udzielają: kierownik Zakładu Prewencji i Interwencji Policyjnych młodszy inspektor Sylwester Urbaniak (tel. 67 352 21 40, tel. kom. 695 820 174) oraz młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, podkomisarz Sebastian Wegner (tel. 67 352 21 39, tel. kom. 607 876  120).

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia można znaleźć na stronie www.halfmarathon.pl. Do zobaczenia w pierwszą niedzielę września!