08.05 2015

Spakuj walizkę marzeń

- narysuj własne marzenia, zainspirowane podróżą Wyrzyską Kolejką Powiatową,

- prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną: ołówek, kredka, pastele, farby, wycinanki,

- każdy uczestnik może złożyć na konkurs jedna pracę w formacie A3 (297x420 mm),

- prace należy składać osobiście lub nadsyłać pocztą do 10 czerwca 2015 r. na adres:

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana, 64-920 Piła, ul. Buczka 14, z dopiskiem „Walizka marzeń”.  UWAGA: konieczne jest dołączenie formularza zgłoszeniowego, dostępnego w Bibliotece lub na stronie www.biblioteka.pila.pl.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Przy ich ocenie będą brane pod uwagę: wiek artysty,  pomysłowość i talent artystyczny. Uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie  nagród laureatom oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędą się podczas obchodów 120. urodzin Wyrzyskiej Kolejki Powiatowej 27 czerwca w Białośliwiu.

Organizatorami konkursu są Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile wraz z Gabinetem Starosty Pilskiego. Honorowy patronat sprawują Franciszek Tamas, Starosta Pilski oraz Towarzystwo Wyrzyska Kolejka Powiatowa.

***

Nadesłanie prace przechodzą na własność PiMBP w Pile. Zgłoszenie się do konkursu traktowane jest jako uznanie warunków regulaminów oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora,  w związku z udziałem w niniejszym konkursie, zgodnie z ustawą z dnia 28. 08. 1997 r. o  ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133 poz. 883).