10.06 2017 Sport , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Zawody Strzeleckie II Pilski Puchar - Broń Historyczna

Zawody rozpoczną się o godzinie 10.00. Zaplanowano konkurencje kulowe mały i duży kaliber: pistolet/rewolwer 5,6 mm (boczny zapłon), karabin dowolny 5,6 mm (boczny zapłon), pistolet/rewolwer (centralny zapłon) oraz karabin dowolny do 8 mm (centralny zapłon).

Dozwolona broń sportowa model produkcji do 1967 roku, dopuszczona przez sędziego sekcji kontroli broni. Amunicja tylko o pociskach z wypełnieniem ołowianym, sprawdzona przez sędziego stanowiskowego konkurencji.

Startowe 30 zł od konkurencji. Koszty amunicji u prowadzącego strzelanie. Młodzież od 12 roku bierze udział tylko w konkurencji karabin boczny zapłon "snajper" - start bezpłatny.

Zawodom towarzyszyć będzie wystawa broni historycznej i kolekcjonerskiej. Wystawiane będą certyfikaty udziału w wystawie. Zgłoszenia do godziny 11.00 w dniu zawodów.

Sekcja Historyczna zaprasza na grochówkę wojskową.

Organizator: SKS Inter Continental Piła

Data wydarzenia: 10.06.2017 10:00 - 10.06.2017 14:00