16.03 2017 Kultura

Finał XIV Regionalnego Konkursu Literackiego „O Złote Pióro”

Uroczystość ogłoszenia wyników XIV Regionalnego Konkursu Literackiego, adresowanego do młodych twórców słowa ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów z Piły i regionu pilskiego, odbędzie się w czwartek 16 marca o godz. 17 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” przy ul. Okrzei 9 w Pile. W programie imprezy – literackie party, czyli prezentacje nagrodzonych utworów w wykonaniu autorów i jurorów konkursu: Zuzanny Przeworskiej, Elżbiety Ambroż i Jana Arskiego, a także prezentacje artystyczne przygotowane przez Studio Piosenki MDK „Iskra” w Pile.

Zapraszamy sympatyków młodej twórczości literackiej, redaktorów gazetek szkolnych i innych.

Organizator: Kub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile i Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile. Konkursowi patronowała Fundacja Literacka im. Agnieszki Bartol