26.07 2016

Młodzi piłkarze zagrają w Kotuniu

W turnieju udział weźmie około 70 dzieci w wieku 9-10 lat reprezentujących sześć klubów, w tym pięć z terenu powiatu pilskiego: UKS 2014 Kotuń, Iskra Szydłowo, Football Academy Piła, GLKS Wysoka i Noteć Dziembowo. Z terenu powiatu złotowskiego w rozgrywkach uczestniczyć będzie drużyna FA Fair-Play Złotów.

- Poprzez organizację tego turnieju chcemy propagować aktywny i zdrowy styl życia wśród dzieci – mówi Artur Krzywicki, prezes UKS 2014 Kotuń. - Takie zawody służą też ich doskonaleniu umiejętności ruchowych i sprawności motorycznej, a poza tym są doskonałą okazją do integracji młodego środowiska piłkarskiego w naszym regionie.

Dla uczestników przewidziane są: napoje, lody, posiłek oraz puchary i medale.

Organizatorem turnieju jest UKS 2014 Kotuń przy finansowym wsparciu Powiatu Pilskiego oraz Gminy Szydłowo.