13.07 2016

W Ujściu „Powiat Pilski, jakiego NIE/znamy”

Wernisaż wystawy, na której prezentowane są fotografie laureatów konkursu, odbędzie się 15 lipca 2016r. (piątek) o godz. 18.00 w Galerii na Starym Rynku w Ujściu przy ul. Stary Rynek 3.

Przypominamy laureatów konkursu „Powiat Pilski, jakiego NIE/znamy”: I miejsce - Tadeusz Rzepka, II miejsce i nagroda posła na Sejm RP Krzysztofa Paszyka - Kacper Spek, III miejsce i nagroda Marii Bochan, prezesa Towarzystwa Miłośników Miasta Piły (organizacja indywidualnej wystawy) - Jarosław Ramucki. Wyróżnienia: Dariusz A. Trojanowski (wyróżnienie przewodniczącego stowarzyszenia LGD Krajna nad Notecią), Krzysztof Bogdanowicz (wyróżnienie Andrzeja Zaranka, właściciela Zakładu Fotograficznego), członkowie koła fotograficznego „Oczy szeroko otwarte” działającego przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Wyrzysku pod opieką Piotra Brzezińskiego (wyróżnienie Janusza Urlewicza, właściciela Zakładu Fotograficznego), Krzysztof Tollas (wyróżnienie Zygmunta Selwata, właściciela Firmy WYPIG), Barbara Podlecka (wyróżnienie Daniela Balukiewicza, właściciela Zakładu fotograficznego Foto- Daniel) oraz Wojciech Przybylski (wyróżnienie właściciela księgarni MJL). Nagroda publiczności - Krzysztof Tollas.