17.05 2016

Pomóżmy Oli!

- Ola jest absolwentką naszej szkoły, od roku zmaga się z ciężką chorobą nowotworową – mówi Lucyna Góra-Mrotek, dyrektor ZSP w Łobżenicy. - Poprzez organizację koncertu pragniemy przekonać Olę, że w trudnych chwilach może liczyć na dobre serce ludzi. Chcemy zebrać pieniądze na kosztowną rehabilitację i leczenie.

- Cieszy nas to, że lokalne środowisko organizuje pomoc dla swojej chorej koleżanki – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski. - Bardzo chętnie, jako samorząd powiatowy, wspieramy takie inicjatywy.

Dla Oli wystąpią m.in.: zespół AM, Polina Kyshyshian, zespół Skakanka. Odbędzie się też pokaz strażacki. Koncert organizowany jest przez Komitet Społeczny, w skład którego wchodzą absolwenci klas trzecich LO, dyrektor szkoły, nauczyciele i rodzice.

Agnieszka Matusiak