22.04 2016

Powiat Pilski, jakiego NIE/znamy

- Liczymy na to, że konkurs pokaże nam nowe spojrzenie na ciekawe miejsca w naszym powiecie, których tu przecież nie brakuje mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski. – Może uda się też komuś odkryć to co jeszcze nie zostało odkryte lub pokazać to co już znamy w oryginalny sposób.

Zdjęcia należy dostarczyć do 31 maja br. do godz. 12.00. Każdy z autorów może nadesłać dowolną ilość fotografii, w wersji papierowej (w formacie 21x30 lub zbliżonym) na adres Stowarzyszenie EFFATA, ul. W. Witosa 26/5, 64-920 Piła oraz w postaci elektronicznej (o rozdzielczości minimum 5 MPX) na adres e-mail: effata@wp.pl. Komisja konkursowa oceniać będzie interpretację tematu, pomysł, walory estetyczne, kadrowanie, kompozycję i jakość techniczną. Posiedzenie komisji i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 31 maja br.

Komisja przyzna nagrodę główną za fotografię w wysokości 1000 zł, przewidziano też nagrody dodatkowe, wyróżnienia sponsorskie, okolicznościowe dyplomy, będą też warsztaty, plener oraz nagroda publiczności, która zostanie wyłoniona w głosowaniu internetowym. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Młodzieżowy Domu Kultury w Pile oraz w gminach powiatu pilskiego.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszenia na stronie: www.effata.of.pl.

***

Organizatorzy konkursu (skład komisji): Foto Grupa Twórcza przy Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych EFFATA, Powiat Pilski, Miasto i Gmina Łobżenica, Gmina i Miasto Ujście, Miasto i Gmina Wyrzysk, Miasto i Gmina Wysoka, Gmina Białośliwie, Gmina Miasteczko Krajeńskie, Gmina Szydłowo, LGD Krajna nad Notecią, Towarzystwo Miłośników Miasta Piły, Młodzieżowy Dom Kultury w Pile, Foto - ZARANEK, Foto - DANIEL, Foto - LABOR, FLESZ - komp, Firma WYPIG, OPUS Design, Firma ZODAN, Lasy Państwowe, Krzysztof Paszyk - poseł na Sejm RP, Księgarnia Jan LUS.