19.12 2023 Koncert , Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Powiat pilski

MAZOWSZE Świątecznie - Koncert Kolęd w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry PZLPiT MAZOWSZE Starosta Pilski Eligiusz Komarowski
Ks. Proboszcz Kazimierz Chudzicki SDB
Dyrektor PZLPiT "Mazowsze" Jacek Boniecki
Soliści, Chór i Orkiestra Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze"
zapraszają na koncert kolęd

MAZOWSZE ŚWIĄTECZNIE

Koncert odbędzie się  19 grudnia (wtorek) o godz. 19:00 w kościele pw. Świętej Rodziny w Pile, przy ul. św. Jana Bosko 1.
Wstęp wolny.

- To będzie wyjątkowy koncert jakiego w Pile jeszcze nie było. Kolędy w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry zespołu Mazowsze są obecne w polskich domach od pokoleń. Teraz będzie okazja wysłuchać ich na żywo. To będzie prawdziwa muzyczna uczta, która wprowadzi słuchaczy w klimat Świat Bożego Narodzenia w pięknej scenerii kościoła pw. Świętej Rodziny w Pile. Serdecznie zapraszam mieszkańców, wstęp jest bezpłatny. To nasz prezent dla Was – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Data wydarzenia: 19.12.2023 18:00 - 19.12.2023 21:00

Miejsce wydarzenia: Kościół pw. Świętej Rodziny w Pile