18.06 2021 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Spotkania z muzyką - warsztaty perkusyjne w MDK ISKRA w Pile

18 czerwca (piątek) w Młodzieżowym Domu Kultury Iskra w Pile odbędą się kolejne warsztaty muzyczne w ramach cyklu „Spotkania z Muzyką – Warsztaty dla Mieszkańców”, organizowane przez Stowarzyszenie Muzyki Alternatywnej Piła Elektryczna.

Tym razem poprowadzi je znakomity perkusista Piotr Szpalik, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. W Pile będzie gościł z kolegami z zespołu Orgasmatron,  którzy zafundują słuchaczom, mocne rockowe brzmienie.

- Warsztaty prowadzone przez profesjonalnych muzyków to nowa oferta dla mieszkańców Młodzieżowego Domu Kultury Iskra w Pile. Polecam i zapraszam – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski, który objął to wydarzenie Patronatem Honorowym.

Warsztaty rozpoczną się o godz. 16.00, o godz. 18.30 zaplanowano koncert zespołu. Ze względu na ograniczenia ilość miejsc jest ograniczona warsztaty i koncert (50 osób) - obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Szczegółowe informację i zapisy przez FB Mariusz Zakrzewski, Piła Elektryczna i e-mail: sma.pilaelektryczna@autograf.pl