02.10 2019 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Spektakl "Seniorze bądź bezpieczny"

Spektakl "Seniorze bądź bezpieczny" Zapraszamy wszystkich seniorów oraz ich najbliższych na spektakl teatralny pn. SENIORZE BĄDŹ BEZPIECZNY! Przedsięwzięcie odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Okrzei 9 w dniu 2 października br. o godz. 11.00. Wstęp Bezpłatny.

Spektakl odbędzie się w ramach projektu „Bezpieczni w powiecie pilskim – od juniora do seniora” – realizowanego obecnie obecnie przez Powiat Pilski, Komendę Powiatową Policji i KP PSP w Pile, który zajął I miejsce w kraju w konkursie MSWiA i zdobył dofinansowanie 100 tys. zł.

Obejmuje m.in.: spotkania z uczniami i seniorami na temat bezpieczeństwa, prezentację filmów ze sprawcą i ofiarą wypadku, spektakle dla seniorów i młodzieży na temat bezpieczeństwa.