25.01 2024 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Wielkopolski Klub Pacjenta w Centrum Powiatowym ISKRA w Pile

Wielkopolski Klub Pacjenta w Centrum Powiatowym ISKRA w Pile Eligiusz Komarowski, starosta pilski zaprasza mieszkańców na spotkanie w ramach Wielkopolskiego Klubu Pacjenta w Pile, organizowanego przez Fundację "Z sercem do Pacjenta" grupy American Heart of Poland we współpracy z Powiatem Pilskim.

Wielkopolski Klub Pacjenta odbędzie się 25 stycznia (czwartek) 2024 r., o godz. 10.00, w Centrum Powiatowym Iskra w Pile, przy ul. Kilińskiego 14. Spotkanie to nie tylko okazja do spotkania z ekspertami, ale przede wszystkim czas na zadbanie o swoje zdrowie i sprawdzenie jego ogólnej kondycji. Wstęp jest wolny.

Podczas spotkania odbędą się prelekcje cenionych ekspertów z dziedziny medycyny i zdrowego stylu życia, w tym:

•            Prof. dr hab. Jacek Kubica, który przedstawi program KOS-zawał i szansę na powrót do zdrowia.
•            Dr Michał Lesiak, udzielający cennych wskazówek dotyczących zapobiegania chorobom serca.
•            Edyta Dawiskiba ze Stowarzyszenia Slow Jogging Polska, wprowadzająca nas w świat Japońskiego sposobu na długowieczność.
•            Izabela Bednarek, która opowie, jak dbać o siebie każdego dnia z wykorzystaniem świadczeń NFZ.

Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z różnorodnych badań, takich jak EKG personalne, pomiar poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia oraz dotlenienia organizmu. Dodatkowo, odbędą się warsztaty slow joggingu organizowane przez Slow Jogging Polska oraz nauka pierwszej pomocy przy zawale przez Malta Służba Medyczna oddział Tarnówka z siedzibą w Złotowie. Stoiska NFZ ds. profilaktyki, Fundacja OmeaLife, samobadanie piersi, strefa samobadania Fundacja eZdrowie i wiele innych atrakcji także będzie dostępnych.

Zachęcamy zainteresowanych do rejestracji już dziś poprzez formularz dostępny pod linkiem: Proces rejestracji jest niezwykle prosty, nie wymaga żadnych podpisów ani dokumentów.

Wielkopolski Klub Pacjenta w Mieście Piła cieszy się patronatem honorowym Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia, Starosty Pilskiego, patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Głos Seniora. Zapraszamy.

Data wydarzenia: 25.01.2024 10:00 - 25.01.2024 14:00