06.10 2023
Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Kultura Powiat pilski

Wirtualny Teatr Historii w MDK ISKRA w Pile

Wirtualny Teatr Historii w MDK ISKRA w Pile  W dniach od 4 do 6 października w Młodzieżowym Domu Kultury ISKRA w Pile, przy ul. Okrzei zorganizowany będzie Wirtualny Teatr Historii, w ramach którego odbędą się seanse kina historycznego w nowoczesnej technologii VR.

Podczas pokazu gość otrzymuje gogle VR i słuchawki, dzięki czemu przenosi się do wirtualnego świata. Wydarzenia sprzed lat rozgrywają się dosłownie wokół niego – obraz projektowany jest dookoła widza (360 stopni), a obrotowe fotele umożliwiają swobodne obserwowanie akcji. Nowoczesna technologia sprawia, że goście Wirtualnego Teatru Historii mają wrażenie, jakby sami uczestniczyli w przygodach bohaterów. Tak więc zapowiadają się niesamowite doznania.

Do dyspozycji odbiorców przez 3 dni bezie 30 obrotowych foteli, wyposażonych w urządzenia VR. Każdy seans trwa około 30 minut.
Aby być uczestnikiem Wirtualnego Teatru Historii, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja, która znajduje się na stronie www.konceptrezerwacje.pl

Data wydarzenia: 04.10.2023 08:00 - 06.10.2023 19:00