16.07 2023 Pod Patronatem Starosty Pilskiego , Kultura Powiat pilski

Spektakl Teatru Klinika Lalek "Kosmiczna Podróż Guliwera" na stadionie przy Okrzei w Pile W niedzielę, 16 lipca, o godz. 20.30 na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile odbędzie się spektakl Teatru Klinika Lalek pt. „Kosmiczna podróż Guliwera”.
Będzie to niezwykle przedstawienie dla dzieci i dorosłych, pełne wrażeń, także muzycznych.
Spektakl odbędzie się w ramach projektu „Małe i duże podróże po kulturze” realizowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile, w ramach programu Edukacji Kulturalnej dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Data wydarzenia: 16.07.2023 19:00 - 16.07.2023 22:00