10.10 2021 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Piknik dla Beaty

Piknik dla Beaty W najbliższą niedzielę, 10 października o godz. 10.30, na boisku w Skórce, rozpocznie się charytatywny Piknik dla Beaty.

Pani Beata od 2 lat dzielnie walczy z wyjątkowo złośliwym nowotworem. Niestety leczenie w Polsce kosztuje dlatego lokalna społeczność postanowiła jej pomóc.

- Pani Beata jest mieszkanką Skórki ale kiedyś mieszkała w Pile. W życiu zawodowym zawsze była dla drugiego człowieka, teraz my chcemy jej pomóc w  walce z chorobą – informują mieszkańcy Skórki, którzy organizują Piknik.

Na Pikniku będzie można zakupić kawę, ciasto, chleb ze smalcem, grochówkę a nawet gołąbki.

Wystąpią m.in.: Djembe Planet, Carlo’s Children, Ewa Kryza, DJ Dusiołek The Black.
Również dla dzieci przygotowano liczne animacje oraz „Krówkowóz” z lodami za darmo.
Będzie także pchli targ z zabawkami, grami, porcelaną i rękodziełem artystycznym.
Ponadto odbędą się pokazy pierwszej pomocy i pokazy samochodów sportowych przygotowane przez Klub BMW Piła. Swoją obecność zapowiedzieli też strażacy z Kaczor.

Dla wszystkich ma być wspólne ognisko, na którym będzie można upiec kiełbaski.

Pieniądze ze sprzedaży wszystkich produktów trafią na leczenie Pani Beaty.

Organizatorzy serdecznie zapraszają!  Zapowiada się świetna zabawa w szczytnym celu.

Data wydarzenia: 10.10.2021 10:30 - 10.10.2021 20:00