Złożono dokumentację niezbędną do zakwalifikowania budowy hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Pile do Planu Rocznego MSiT.

Data: 23-03-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Złożono dokumentację niezbędną do zakwalifikowania budowy hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego  w Pile do Planu Rocznego MSiT. Kilka dni temu Ministerstwo Sportu i Turystyki oficjalnie przekazało informację, że inwestycja Powiatu Pilskiego pn. „Budowa hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile” została zakwalifikowana do Planu Wieloletniego w ramach Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu. Powyższe pozwala Powiatowi Pilskiemu na ubieganie się o dofinansowanie przedmiotowej inwestycji w ciągu najbliższych trzech lat.

Zarząd Powiatu Pilskiego nie zamierza jednak czekać tak długo!

"Jeszcze nigdy nie byliśmy tak blisko realnych możliwości ubiegania się o dofinansowanie. Jest to kolejna strategiczna inwestycja, którą zaplanowaliśmy i skutecznie rozpoczęliśmy proces realizacji." - mówi Starosta Pilski Eligiusz Komarowski.

Podjęto zatem kolejne działania prowadzącedo jak najszybszej realizacji planowanego zadania. Starosta Pilski osobiście w dniu 14 marca br. złożył w kancelarii Ministerstwa Sporu i Turystyki komplet dokumentacji niezbędnej do zakwalifikowania projektu do kolejnego etapu tj. Planu Rocznego.

Czekamy zatem na dobre wieści z Ministerstwa!


 
Zapisz się na newsletter