Otrzymali pieniądze z programu Aktywny Samorząd

Data: 07-10-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Otrzymali pieniądze z programu Aktywny Samorząd W Starostwie Powiatowym w Pile, 5 października podisano pierwsze umowy z osobami niepełnosprawnymi, które w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” Moduł I otrzymały dofinansowanie m.in. do zakupu sprzętu elektronicznego lub jego elementów i oprogramowania.
Podpisano również umowy z osobami, które otrzymały dofinansowanie do zakupu i montażu specjalnego oprzyrządowania do posiadanego samochodu. Umowy wręczył starosta pilski Eligiusz Komarowski, a spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.
Przypominamy, że do 10 października tego roku trwa nabór wniosków o dofinansowanie do nauki na poziomie wyższym, w ramach Modułu II programu „Aktywny Samorząd”.
Wnioski są dostępne na naszej stronie www.powiat.pila.pl, w zakładce INFORMATOR DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH/DRUKI DO POBRANIA.
Można je również odebrać osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pile w Wydziale Spraw Obywatelskich i Bezpieczeństwa (II piętro, pokój 221).