Pobawią się bez alkoholu

Data: 09-06-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pobawią się bez alkoholu

Nowa impreza w Starej Łubiance - "I Bieg i Marsz Trzeźwości" - bez wątpienia będzie jednym z ważniejszych wydarzeń sportowych w gminie Szydłowo. Wcześniej Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo z dużym sukcesem współorganizowało V i VI Bieg Papieski – bardzo znaną i cenioną imprezę biegową na terenie powiatu pilskiego.

Jak informuje Grzegorz Lewandowski, prezes Stowarzyszenia, organizatorzy spodziewają się około trzystu zawodników z całej Polski i chcieliby godnie zorganizować dla nich ten bieg i marsz, w duchu promocji trzeźwości i zdrowego, sportowego trybu życia.
Malownicza trasa o długości 5,5 km powinna zachęcić także debiutantów. Dla każdego uczestnika na mecie czekać będzie oryginalny, tłoczony medal, obfity poczęstunek, puchary dla zwycięzców w kategoriach wiekowych i mieszkańców gminy oraz losowanie nagród.

Zapraszamy w pierwszą sobotę sierpnia do Starej Łubianki. Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.biegamy.org. Najmniejsze wpisowe 20 zł tylko do 10 czerwca!

Kontakt z organizatorami:
Grzegorz Lewandowski, e-mail: biuro@biegamy.org oraz Piotr Drożdż, e-mail: piotr@biegamy.org, tel. 608 047 025.