III Rajd Samochodowy

Data: 22-05-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

III Rajd Samochodowy

Sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Pile wystartował III Turystyczny Rajd Samochodowy „Reporter”  zorganizowany pod patronatem Starosty Pilskiego.

Ekipę rajdowców – reporterów stanowiła 70-cio osobowa grupa studentów Uniwersytetu III Wieku w barwnych strojach.

Uczestnicy Rajdu udali się do Kaliny, gdzie otrzymają „zaczarowane koperty” zawierające pytania do realizacji reportażu, ponieważ  efektem wspólnej zabawy ma być reportaż – mówił Komandor Rajdu Marek Pulciński.

Jest to wspaniała okazja do zaprezentowania piękna Powiatu Pilskiego oraz promocji Gminy Ujście – powiedziała sędzia główny zawodów Krystyna Plucińska.

Organizatorami rajdu Byli: Uniwersytet III Wieku oraz Urząd Miasta i Gminy Ujście.