Koncert Pieśni Maryjnych i Religijnych w Białośliwiu

Data: 19-05-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Koncert Pieśni Maryjnych i Religijnych w Białośliwiu

Już po raz 17 w Białośliwiu odbył się Koncert Pieśni Maryjnych i Religijnych. W tym roku wzięło w nim udział 20 uczestników, którzy zaprezentowali się w trzech kategoriach: solistów, zespołów i chórów.

W kategorii solistów ze szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Jan Wójcik, drugie – Wiktoria Konwińska, trzecie- Karolina Fifielska. Nagrodę specjalną jury przyznało Zuzannie Rozpłoch.  Spośród solistów z gimnazjum pierwsze miejsce zajęła Barbara Wielebska, drugie – Magda Więcław, trzecie- Hubert Twardowski. Spośród dorosłych pierwsze miejsce zajęła Urszula Belka. Najlepszym zespołem okazał się zespół „Tonika”, a spośród chórów na najwyższym podium uplasował się Chór Szkoły Podstawowej w Białośliwiu.

Organizatorem Koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. NSPJ w Białośliwiu. Impreza została dofinansowana ze środków budżetu Powiatu Pilskiego.