Szczęśliwy koniec trudnego sezonu

Data: 09-05-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Szczęśliwy koniec trudnego sezonu

Dzięki wygranym meczom z Pałacem Bydgoszcz i Karpatami Krosno siatkarki pilskiej Nafty utrzymały się w ekstraklasie. Wkrótce zarząd klubu rozpocznie kompletowanie składu na nowy sezon, najpierw jednak uroczyście zamknął kolejny rozdział w historii Nafty. Okolicznościowe spotkanie odbyło się w czwartek, 8 maja, w hotelu Gromada.

Podczas imprezy siatkarki dziewiątej drużyny kraju otrzymały okazałe bukiety kwiatów wraz z życzeniami powodzenia w kolejnych rozgrywkach. Prezes Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej Radosław Ciemięga podziękował również sponsorom klubu. Piłkę z podpisami zawodniczek odebrał między innymi wicestarosta Kazimierz Sulima. Przypomnijmy, że Powiat Pilski od lat wspiera finansowo młodzieżowe drużyny PTPS.