Unijny Hit Dekady: spichlerz i MOPS zwyciężają

Data: 15-04-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Unijny Hit Dekady: spichlerz i MOPS zwyciężają

Dobiegło końca głosowanie na „Unijny Hit Dekady”. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, doceniając w ten symboliczny sposób przedsięwzięcia wsparte środkami zewnętrznymi. Swoich faworytów poparło niemal trzysta osób.

Po podliczeniu głosów wiemy już, że tytułami „Unijny Hit Dekady 2004 – 2014 w Powiecie Pilskim” zostaną wyróżnione następujące inwestycje:

- WYKORZYSTANIE WALORÓW PARKU DWORSKIEGO RACZYŃSKICH ORAZ DZIEWIĘTNASTOWIECZNEGO SPICHLERZA RYGLOWEGO W AKTYWIZACJI SPOŁECZNOŚCI WSI BIAŁOŚLIWIE (kategoria: Inwestycje samorządowe) oraz

- TWOJA SZANSA. AKTYWIZACJA ZAWODOWA KLIENTÓW MOPS W PILE (kategoria: Inwestycje w kapitał ludzki).

Serdecznie gratulujemy. Teraz obie inwestycje dołączą do pozostałych zwycięzców z powiatów: chodzieskiego, czarnkowsko – trzcianeckiego, wągrowieckiego oraz złotowskiego i zostaną ocenione przez Kapitułę. Przedstawicielom naszego powiatu życzymy sukcesów w drugim etapie konkursu.

Ostateczna kolejność w konkursie
„Unijny Hit Dekady 2004-2014 w Powiecie Pilskim”

KATEGORIA: INWESTYCJE SAMORZĄDOWE:

1. WYKORZYSTANIE WALORÓW PARKU DWORSKIEGO RACZYŃSKICH ORAZ DZIEWIĘTNASTOWIECZNEGO SPICHLERZA RYGLOWEGO W AKTYWIZACJI SPOŁECZNOŚCI WSI BIAŁOŚLIWIE
  2. PILSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
  3. BUDOWA KRYTEJ PŁYWALNI W KACZORACH
  4. PRZEBUDOWA DRÓG POWIATOWYCH NR 160P, 1177P, 1180P, 1191P NA ODCINKU UJŚCIE – RUDA, STANOWIĄCYCH CIĄG OBWODNICY POŁUDNIOWEJ POWIATU PILSKIEGO
  5. BUDOWA ŚCIEŻKI ROWEROWEJ Z ŁOBŻENICY DO TRZEBONIA

KATEGORIA: INWESTYCJE W KAPITAŁ LUDZKI:

1. TWOJA SZANSA. AKTYWIZACJA ZAWODOWA KLIENTÓW MOPS W PILE
  2. MÓJ WYBÓR – MOJA PRZYSZŁOŚĆ
  3. AKTYWNI PO LATACH I NOWOCZESNE OGRODNICTWO NA PILSKIEJ WSI - CZTERY "P"