Oni mają talent

Data: 01-04-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Oni mają talent

Tegoroczną edycję konkursu „Mój Talent”, podobnie jak poprzednie, zorganizowały: Forum Samorządów Uczniowskich oraz Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile. I – tak samo jak w latach minionych – znów można było podziwiać nieprzeciętne zdolności młodzieży, która wspaniale godzi obowiązki ucznia z rozwijaniem własnych pasji.

Przegląd odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” w Pile. Swoich kolegów wspierali uczniowie szkół z powiatu pilskiego, bardzo żywiołowo reagując na ich sceniczne występy. Uczestnicy preferowali śpiew, ale był również nietypowy taniec, pokaz akrobatyczny oraz gra na instrumencie klawiszowym.

Na wyróżnienie zasłużył każdy, bez wyjątku. Poznajmy więc tych, którzy wzięli udział w koncercie i bez wątpienia mają duży talent:

• Damian Brączkowski i Iga Martin (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile)
  • Monika Bujak i Dominika Płaczek (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łobżenicy)
  • Weronika Poczewska, Marcelina Wachowiak i Lilianna Obst (Zespół Szkół im. S. Staszica w Pile)
  • Daria Maliszewska i Dawid Kijowski (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku) oraz Weronika, Gosia i Weronika (CKZiU Wyrzysk – Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Nieżychowie)
  • Marta Tomczyk, Remigiusz Michelusz i Aleksandra Najda (Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile)
  • Klaudia Pawłowska i Aleksandra Borkowska (Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile)
  • Dawid Sokół i Piotr Twardowski (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Pile)
  • Angelika Szymańska, Magdalena Branicka, Kamila Reszka, Karolina Szatan, Joanna Pawłowska i Alicja Sołtysiak (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile)
  • Anna Jarząbkiewicz, Katarzyna Śnioszek, Mateusz Bednarowski, Klaudia Kaczyńska i Monika Rudnicka (I Liceum Ogólnokształcące w Pile)