Ludzie Roku nagrodzeni

Data: 12-03-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Ludzie Roku nagrodzeni

Wyróżnieni głosami czytelników „Tygodnika Pilskiego” laureaci konkursu „Ludzie Roku 2013” zostali uhonorowani w hotelu Gromada. Uroczysta gala odbyła się we wtorek, 11 marca. W gronie nagrodzonych byli starosta pilski Mirosław Mantaj oraz powiatowy rzecznik konsumentów Aleksandra Pęska.  Wydarzenie uświetnił występ saksofonisty Mikołaja Wienke. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Trener Roku: Sławomir Nowicki (WKS Sokół Piła – boks)

Sportowy Talent Roku:
  1. Dariusz Drab (Drogbud ATV Piła – motocross)
  2. Kamil Gromadzki (UKS SMS Joker Piła – siatkówka)
  3. Krystian Romel (WKS Sokół Piła – boks)
Najpopularniejsi sportowcy:
  1. Dariusz Juracki (Iskra Szydłowo – piłka nożna)
  2. Marcin Wlizło (Piła – strongman)
  3. Mateusz Kostecki (Credo Futsal Piła – halowa piłka nożna)
  4. Agata Babicz (PGNiG Nafta Piła – siatkówka)
  5. Katarzyna Trafas (SKS Infer – Continental Piła – strzelectwo sportowe)
  6. Bartłomiej Draszawka (KS Gwardia Piła – lekkoatletyka)