W rocznicę wyzwolenia

Data: 18-02-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

W rocznicę wyzwolenia

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Pilskiego zorganizowało Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Okazją była 69. rocznica wyzwolenia miasta Piły. Zmagania odbyły się w sobotę, 15 lutego w Szkole Podstawowej nr 4. Zwycięzcą Turnieju okazał się Sławomir Podgajny, który wyprzedził Janusza Saturskiego i Teresę Sturm. Najlepszych honorował wicestarosta Kazimierz Sulima. Wielkie słowa uznania należą się panu Mieczysławowi Wiśniowskiemu, najstarszemu uczestnikowi zabawy, który liczy sobie… 90 lat!

W imprezie wzięło udział 23 zawodników z Piły, Białośliwia, Miasteczka Krajeńskiego, Wyrzyska, Czarnkowa, Trzcianki oraz Wałcza. Wszechobecne uśmiechy na twarzach tenisistów jednoznacznie pokazały, że Turniej sprawił uczestnikom wiele radości.