Na strażaków zawsze można liczyć

Data: 12-02-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Na strażaków zawsze można liczyć

Podczas narady podsumowującej ubiegłoroczną działalność Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile starosta Mirosław Mantaj uhonorował osoby, które swoją postawą zasłużyły na szczególne słowa uznania. Listy gratulacyjne wraz z upominkami otrzymali:

• mł. kpt. Paweł Kamiński – starszy specjalista Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego i BHP Komendy Powiatowej PSP w Pile,
  • mł. kpt. Jarosław Kołak – zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP nr 1 w Pile,
  • mł. bryg. Zbigniew Szukajło – dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 2 Komendy Powiatowej PSP w Pile,
  • asp. sztab. Piotr Zawistowski – dowódca zmiany Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP nr 2 w Pile,
  • druh Jan Ramusiewicz – prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiej.

Ponadto starosta pilski przesłał gratulacje na ręce st. kpt. Leszka Naranowicza, który został nominowany na zastępcę komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile.