Oklaski dla „Liderów”

Data: 03-02-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Oklaski dla „Liderów”

Czternastu „Liderów Sukcesu”, w tym trzech z przedrostkiem „kryształowy” poznaliśmy w piątek, podczas uroczystej gali w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra”. Okolicznościowe statuetki zostały przyznane przez Zarząd Powiatu w Pile po raz dziesiąty. Spotkanie ubarwił występ artystów z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a później, już mniej oficjalnie, grał dla gości doskonały prezenter, Krzysztof Belak.

I jeszcze słowo o laureacie wyjątkowego wyróżnienia – tym razem honorowy tytuł „Ambasador Powiatu Pilskiego” otrzymał Roman Chwaliszewski, wybitny historyk i regionalista, wielki patriota i wspaniały mówca. Serdecznie gratulujemy!

Laureaci nagrodzeni podczas gali „Lider Sukcesu 2013”:

• Zdrowie i pomoc społeczna: Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiej
  • Kultura i sztuka: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile
  • Edukacja i nauka: Zespół Szkół Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile
  • Sport i turystyka: Józef Jopek
  • Gospodarka i przedsiębiorczość: MPT Mago Zbigniew Mazurkiewicz, Maciej Ozgowicz Spółka Jawna w Pile
  • Działalność społeczna i zawodowa: Franciszek Jeżewski – prezes zarządu Stowarzyszenia PRO – SENIOR w Pile
  • Rolnictwo i ochrona środowiska: Rzeźnia Drobiu, Jolanta Bajon w Chrustowie
  • Działalność gospodarcza prowadzona przy udziale środków z Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego: Niepubliczne przedszkole „Disneyland” w Pile
  • ksiądz Robert Różański – proboszcz parafii rzymskokatolickiej p.w. św. Mikołaja w Ujściu
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Walentynowie
  • Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Krajna nad Notecią”