Graliśmy z sercem

Data: 14-01-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Graliśmy z sercem

Dla seniorów i najmłodszych zagrała w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W drugą niedzielę stycznia tętniły życiem niemal wszystkie placówki kulturalne w powiecie pilskim. Dzięki ludziom dobrej woli, pieniędzy zebrano bardzo dużo, ich liczenie wciąż trwa. Oglądaliśmy piękne obrazki: najmłodszych, którzy rezygnowali z kieszonkowego, żeby podzielić się z potrzebującymi i dorosłych, którzy przekazywali na licytacje swoje największe skarby. Muzyków, którzy grali z potrzeby serca i mieszkańców, którzy nie skąpili grosza podczas radosnych spotkań w centrach miast i wsi. Wszystkim należą się wielkie słowa uznania.

Sztaby WOŚP w powiecie pilskim:

• Piła - Regionalne Centrum Kultury (szef sztabu: Stanisław Dąbek)
  • Piła - I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie (Blanka Iwicka)
  • Białośliwie – Gminny Ośrodek Kultury (Tomasz Tymczak)
  • Brzostowo – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Marta Kosterka)
  • Kaczory – Gminny Ośrodek Kultury (Krystyna Adamczyk)
  • Łobżenica – Gimnazjum im. Jana Pawła II (Hanna Król – Synoradzka)
  • Osiek – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica (Małgorzata Pawlaczyk)
  • Wyrzysk – Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej – Curie (Agnieszka Mela – Kartosz)
  • Wysoka – Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich (Katarzyna Ziaja)