Z seniorami o seniorach

Data: 14-10-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Z seniorami o seniorach

Dużym zainteresowaniem cieszyła się piątkowa konferencja pod tytułem „Seniorzy a współczesna rzeczywistość”, którą zorganizowało w pilskim Starostwie Stowarzyszenie Pro – Senior. Jego prezes, Franciszek Jeżewski pełnił rolę prowadzącego spotkanie. To kolejne tego typu przedsięwzięcie, przygotowane przez pilską organizację. W tym roku kilkugodzinną uroczystość, poprzedzoną zorganizowaną dzień wcześniej uroczystą kolacją, uświetnili swoją obecnością mieszkańcy partnerskich miast Piły – Kronsztadu, Schwerina, Cuxhaven i Dmitrowa.

Podczas konferencji przyznano tytuły Seniora Roku Północnej Wielkopolski oraz Miasta Piły. Pierwsze wyróżnienie trafiło do Franciszka Miedzińskiego z Miasteczka Krajeńskiego, natomiast drugie otrzymała Urszula Nowak – Roznowska.