„Krajna” zaprasza

Data: 12-09-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

„Krajna” zaprasza

Lokalna Grupa Działania Krajna nad Notecią zaprasza na kolejne przedsięwzięcia realizowane między innymi na terenie powiatu pilskiego. Od poniedziałku, 9 września w miejscowości Rudna (gmina Złotów) odbywa się plener rzeźbiarski „Krajeńskie kapliczki”, podczas którego zainteresowani mogą z bliska obserwować niełatwą pracę artysty. Wernisaż dzieł wykonanych w trakcie pleneru odbędzie się 19 września w Górce Klasztornej.

Z kolei w najbliższą niedzielę, 15 września o godz. 14:00 rozpocznie się w Trzeboniu (gmina Łobżenica) „Sołtysówka na Krajnie”. Spośród wielu zaplanowanych atrakcji warto wspomnieć choćby o wyborze najlepszego sołtysa oraz bogatych stoiskach, na których będzie można przyjrzeć się dorobkowi mieszkańców z różnych zakątków regionu.