Polecamy wystawę Olgi Hausmann w Galerii Debiutów w BWA w Pile

Data: 09-05-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Polecamy wystawę Olgi Hausmann w Galerii Debiutów w BWA w Pile Polecamy mieszkańcom nową wystawę prac Olgi Hausmann „Balans przestrzeni” w Galerii Debiutów w Biurze Wystaw Artystycznych w Pile. Wernisaż wystawy odbył się 8 maja, a czynna będzie do 2 lipca.

Artystce wspaniałych prac i talentu pogratulowali Małgorzata Karwacka, przewodnicząca Rady Powiatu  w Pile oraz Kazimierz Sulima, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.

Olga Hausmann jest rodowitą pilanką. Ukończyła architekturę na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej oraz Facolta di Architettura Politecnico di Milano sede di Mantova. W 2010 r. obroniła tytuł mgr inż. arch. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracowniach w Polsce i we Włoszech. Oprócz malarstwa zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz przedmiotów użytkowych. Mieszka i pracuje w Poznaniu. Prace artystki znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą.

Teraz mamy okazję zobaczyć jej malarstwo w Pile. Wystawa będzie czynna do 2 lipca. Zapraszamy.