Powiat Pilski wspiera klub żużlowy Polonia Piła

Data: 26-04-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

w ramach promocji Powiatu Pilskiego Polonia Piła otrzymała 50 tys. zł Starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu w Pile podpisali umowę  z władzami klubu żużlowego Polonia Piła na promocję Powiatu Pilskiego podczas meczów żużlowych organizowanych w sezonie 2024.

Klub na ten cel otrzymał 50 tys. złotych. Planowana jest również druga transza pieniędzy opiewająca na tę samą kwotę.
To pierwsza taka sytuacja od 2016 roku, kiedy to klub zwraca się do Powiatu Pilskiego o wsparcie finansowe.
- Jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie wiele pozytywnych efektów dla Powiatu Pilskiego oraz wszystkich pasjonatów żużla i sportu w ogóle. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników i dalszy rozwój klubu – mówi starosta Eligiusz Komarowski.