W prezencie stroje piłkarskie dla drużyny z osiedla Zielona Dolina

Data: 11-01-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

stroje podarował starosta pilski Eligiusz Komarowski i lekarz dentysta Simon Nowak   Starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz Simon Nowak, lekarz dentysta prowadzący Centrum Stomatologii Powiatu Pilskiego dla Dzieci i Młodzieży podarowali stroje sportowe oraz piłki dla młodej drużyny piłkarskiej z osiedla Zielona Dolina w Pile.
Ambitni młodzi piłkarze odwiedzili starostę ponad 2 miesiące temu i poprosili o zorganizowanie  personalizowanych strojów. Przed Świętami Bożego Narodzenia były już gotowe i zawodnicy z entuzjazmem je odebrali.

W minioną niedzielę, po raz pierwszy rozegrali w nich turniejowy mecz. Kibicował im starosta Eligiusz Komarowski oraz Simon Nowak, którzy przybyli z kolejnym prezentem, tym razem były to piłki do gry.
- Młodzi ludzi zaimponowali mi swoja sportową pasją. Takie inicjatywy zawsze wspieram. Życzę im wielu sukcesów - mówi starosta Eligiusz Komarowski.