Pierwsi przyszli na świat w 2024 roku w pilskim szpitalu

Data: 03-01-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

czworo noworodków, które urodziły się w nowym roku w Szpitalu Specjalistycznym w Pile  2 stycznia na świat w Szpitalu Specjalistycznym w Pile przyszło czworo dzieci: Filip, Ania, Michał i Wiktoria. Dzieciaczki są uśmiechnięte, szczęśliwe i co najważniejsze, zdrowe.

- Drodzy rodzice, życzę Wam ogromu cierpliwości, miłości bez granic i mnóstwa pięknych chwil spędzonych razem z Waszymi pociechami. To niezwykła podróż, pełna niespodzianek i niezapomnianych chwil, które będą budować Waszą rodzinę – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Maluszkom starosta życzy zdrowia, szczęścia i ogromu miłości od swoich bliskich.
- Niech każdy dzień Waszego życia będzie pełen uśmiechów, odkryć i nieograniczonej radości – dodaje.

Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile dołącza do tych życzeń. Dziękujemy również personelowi Szpitala za profesjonalną pomoc i opiekę.
Starosta pilski zaprasza jeszcze rodziców ze swoimi pociechami do Starostwa po odbiór małej niespodzianki.