Turniej piłkarski w Edi ARENA

Data: 02-01-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

w Pile odbywa się cykl turniejów dla uczestników szkółek piłkarskich W Edi ARENA Centrum Piłkarsko -Tenisowym odbył się kolejny turniej piłkarski w ramach cyklu turniejów o Puchar Starosty Pilskiego.

Tym razem rywalizowały drużyny z rocznika 2011. Zawodnicy prezentowali nie tylko zaawansowane umiejętności techniczne, ale także niezwykłą determinację i pasję do gry. Doskonała atmosfera panowała również na trybunach, gdzie całe rodziny nieustannie dopingowały swoje pociechy, wspierając je w każdym momencie gry. Ich radość z każdego zdobytego gola czy obrony była bezcenna.

Zwycięzcą tego turnieju zostali piłkarze z Akademii Piłkarskiej Reissa Piła, drugie miejsce zajęli młodzi zawodnicy MKS Lubuszanin Trzcianka, a na trzecim stopniu podium stanęli piłkarze Soccer Stars Piła.

- Gratuluję zwycięzcom. To wspaniały cykl turniejów piłkarskich, w którym biorą udział najmłodsi mieszkańcy. Cieszę się, że objąłem te wydarzenia, swoim patronatem. Gratuluję również organizatorom z K-Sport Region Pilski. Wasza praca i zaangażowanie sprawiają, że takie turnieje na długo zapadają w pamięć
– mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.