Spotkanie wigilijne w pilskim szpitalu

Data: 22-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

pracownicy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczne W Szpitalu Specjalistycznym w Pile odbyło się spotkanie wigilijne, podczas którego pracownicy podzielili się opłatkiem oraz złożyli życzenia.

Najpierw w szpitalnej świetlicy odbyła się msza św. w intencji pracowników oraz pacjentów szpitala. Potem odbyło się spotkanie wigilijne, podczas którego dyrektor szpitala Wojciech Szafrański złożył personelowi najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe.

W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Zarządu Powiatu: Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu oraz Marek Kamiński, członek zarządu, którzy również złożyli życzenia pracownikom szpitala. W imieniu radnych Rady Powiatu w Pile  Wesołych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia życzył przewodniczący Rady Kazimierz Wasiak.