Życzenia dla seniorów pilskiego lotnictwa wojskowego

Data: 19-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

seniorzy pilskiego lotnictwa dbają o pamiątki i bogatą historię pułku stacjonującego w Pile przez około 50 lat Okres przedświąteczny to czas wielu spotkań wigilijno-noworocznych, podczas których składamy sobie serdeczne życzenia, dzielimy opłatkiem. To także okazja do ciekawych rozmów.

Tym razem starosta pilski Eligiusz Komarowski miał przyjemność spotkać się z członkami Pilskiego Oddziału Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP i wieloma jego przyjaciółmi, którym życzył Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2024 Roku.

- W tym gronie zawsze czuję się bardzo dobrze, od lat bowiem współpracuję z prezesem Stowarzyszenia pułkownikiem Janem Ficermanem, a Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile dba o  tradycję, historię i pamiątki zarówno pilskiego lotnictwa jak i całego Garnizonu Pilskiego – mówi starosta.

Przypomnijmy, że w maju tego roku w budynku Starostwa Powiatowego otwarto Pilskie Centrum Tradycji Wojskowych. Zebrano w nim wiele cennych pamiątek.