WTZ w Pile i WTZ Morzewo wspólnie świętowały jubileusz 20-lecia

Data: 15-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

to była niezykle wruszająca uroczstość. Przybyło wielu przyjaciół WTZ, którzy wspierają je na co dzieńosoby To było niezwykle wzruszające wydarzenie. W Młodzieżowym Domu Kultury Iskra w Pile jubileusz 20-lecia uroczyście obchodziły Warsztat Terapii Zajęciowej przy ul. Motylewskiej w Pile oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Morzewie. Oba działają przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Te wspaniałe obchody połączono z wigilijnym spotkaniem, na które zaproszono nie tylko uczestników i pracowników WTZ, ale również wielu przyjaciół. Niezwykle licznie przybyła także reprezentacja samorządu Powiatu Pilskiego.

W imieniu Zarządu Powiatu  w Pile życzenia i upominki przekazała Emilia Załachowska, w imieniu Radnych Rady Powiatu w Pile: Kazimierz Wasiak, przewodniczący Rady, Magdalena Zgiep - Porzucek, wiceprzewodnicząca Rady oraz radne Teresa Strzelecka, Zdzisława Bosak-Kawa i Monika Kubiak-Majewska
- Atmosfera była cudowna, widać, jak wspaniałą społeczność tworzą oba Warsztaty Terapii Zajęciowej, jak wielkie mają wsparcie od licznych przyjaciół i sponsorów. Byliśmy wszyscy bardzo wzruszeni - mówi Emilia Załachowska, również radna Rady Powiatu w Pile.

- Dziękuję wszystkim za te piękne prezenty, cudowne słowa i codzienne wsparcie – wyznała wzruszona Hanna Gapińska, kierownik WTZ w Pile.

Do życzeń jubileuszowych dołącza się także starosta pilski Eligiusz Komarowski.
- Gratuluję Hannie Gapińskiej, kierownikowi WTZ w Pile oraz Anicie Romańczak, kierownikowi WTZ w Morzewie wspaniałej codziennej pracy dla drugiego człowieka i wrażliwego, otwartego serca. Tworzycie cudowne miejsca, drogie domy dla swoich podopiecznych. Życzę Wam wszystkim wspaniałych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.