Samorządowy Konwent Lokalny o rozwoju transportu publicznego

Data: 13-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

rozmawiano na temat rozwoju połączeń autobusowych w gminach powiatu pilskiego 11 grudnia 2023 r. odbył się on-line Samorządowy Konwent Lokalny pn. „Perspektywa Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego na terenie Powiatu Pilskiego”, któremu przewodniczył Pan Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski.

W konwencie udział wzięli samorządowcy z gmin powiatu pilskiego. Podczas spotkania omówiono obecnie funkcjonujące połączenia autobusowe na 11 liniach użyteczności publicznej zorganizowane przez Powiat Pilski w 2023 r. oraz przedstawiono plan kontynuacji połączeń autobusowych
w 2024 r.
Uczestników konwentu poinformowano o planowanym uruchomieniu od 02 stycznia 2024r. na terenie Powiatu Pilskiego nowej linii komunikacyjnej oraz zmian, które nastąpią w zakresie częstotliwości kursowania połączeń autobusowych.