STS Logistics Piła z Pucharem Polski na szczeblu Wielkopolski

Data: 11-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

drużyna Futsalu z Piły awansowała do fianału krajowego W Powiatowej Hali Sportowej w Pile odbył się Finał Pucharu Polski Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Futsalu.

W spotkaniu zmierzyły się drużyny STS Logistics Piła i Jubiler Symix AutoGniezno. Po emocjonującym i pełnym ciekawych akcji meczu ze zwycięstwa 5:4 i zdobycia Pucharu Polski cieszyli się zawodnicy pilskiego zespołu.

Drużyna STS Logistics Piła, wygrywając rozgrywki na szczeblu wojewódzkim, awansowała do rozgrywek centralnych. W kolejnym meczu, który również odbędzie się także w Powiatowej Hali Sportowa przy Pola w Pile, już 17 grudnia o godz. 14.00 pilanie podejmą drużynę Piast Poniec Futsal.

Drużyna STS Logistics Piła to amatorski zespół, który już trzeci raz zgłosił się do rozgrywek o Puchar Polski w futsalu. Zespół tworzą głównie mieszkańcy Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile i powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego. Drużyną kieruje Damian Gibert.
- Jeszcze raz serdecznie gratuluję i zapraszam do kibicowania podczas kolejnego meczu drużyny STS Logistics – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Ps. Zdjęcia dzięki uprzejmości Wielkopolski Futsal i Błyskam.pl - fotografia Wałcz