Jubileuszowy Powiatowy Konkurs na Lampę Roratnią

Data: 10-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

relacja z wręczenia nagród w konkursie Jubileuszowy XXV Powiatowy Konkurs na Lampę Roratnią zorganizowany przez Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie.
Piękna inicjatywa, wspaniały konkurs, w którym uczestniczą  uczniowie szkół podstawowych z gmin powiatu pilskiego i od lat wspiera go Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile.
- Jestem pod ogromnym wrażeniem wykonanych prac. To prawdziwe dzieła sztuki. Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu, którzy włożyli w nie swój talent i serce. Gratuluję również organizatorom. Konkurs ten na stałe zagościł w kalendarzu wydarzeń kulturalnych Powiatu Pilskiego - mówi Arkadiusz Kubich, wicestarosta Pilski, który uczestniczył w uroczystym podsumowaniu konkursu i wręczeniu nagród.